Karjera

Pārdošanas menedžeris

Tooldook SIA aicina darbā CNC mašīnu un griezējinstrumentu pārdošanas vadītāju. Mēs piedāvājam instrumentus metālapstrādes nozarē Latvijas teritorijā.
Par darbu
Kā CNC darbgaldu un griezējinstrumentu pārdošanas menedžeris, Tavs pienākums būs pārdod un ieviest CNC, virpošanas darbgaldiem un griezējinstrumentiem saistītos tehniskos risinājumus, kā arī strādājat ar esošajiem un jaunajiem klientiem.
Galvenie pienākumi
Izmantot konsultatīvu pārdošanas pieeju, lai pārdotu produktus un pakalpojumus, piedāvāt papildu produktus, kas var būt noderīgi klientam, un ieteikt alternatīvus produktus, ja klienta pieprasītais produkts nav pieejams. Iepazīstieties ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un veidot ilgstošas attiecības, izprotot viņu vajadzības. Palīdzēt un atrisināt klientu pieprasījumus un/vai problēmas ātri un profesionāli. Sasniegt pārdošanas un bruto peļņas mērķus. Pārstāvēt mūsu uzņēmumu ar visaptverošu izpratni par mūsu piedāvājumu. Būt informētam par jauniem produktiem, pakalpojumiem un citu vispārīgu informāciju, kas interesē klientus. Strādāt ar komandas locekļiem, lai sasniegtu nedēļas un mēneša mērķus.
Par tevi
Vēlama 3+ gadu pieredze metālapstrādes nozarē (CNC frēzēšanas, virpošanas iekārtas un/vai citi saistīti izstrādājumi). Vēlams piemērots tehniskais grāds mašīnbūves/ražošanas inženierzinātnēs vai ar to saistītā jomā. Obligātas, Teicamas angļu, latviešu un krievu mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes. Profesionāls briedums, godīgums, disciplīna un pozitīva attieksme. Derīga autovadītāja apliecība un iespēja pārvietoties noteiktajā teritorijā. Teicamas komunikācijas prasmes.
Mēs piedāvājam jums
Patstāvīgu un pašatbildīgu darbību veiksmīgā uzņēmumā. Tev ir iespēja aktīvi veidot un attīstīt savu darba pieredzi. Ir pieejama uzņēmuma automašīna, klēpjdators un/vai telefons. Konkurētspējīgu atalgojumu.
Sazinieties ar mums par papildu jautājumiem.
Darba veids – pilna laika
Alga – €1500 (neto), ar bonusiem bez ierobežojumiem